اخبار سايت ساز حرفه اي آي اس بلاگ اخبار سايت ساز حرفه اي آي اس بلاگ .

اخبار سايت ساز حرفه اي آي اس بلاگ

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

شايد به هنگام شنيدن توصيه هايي از افراد مختلف براي استفاده از حفاظ پنجره يا حفاظ فلزي و يا انواع حفاظ ها اين سوال در ذهنتان پيش آيد كه استفاده از حفاظ پنجره چه اهميت وضرورتي دارد؟

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند كم سن و سالي در خانه داريد يا اصلا فرزند كوچكي نداريد اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازيگوشي هاي آنها جلوي پنجره هاي در ارتفاع كم هستيد استفاده از حفاظ پنجره مي تواند خيال شما را از اين بابت آسوده نمايد.

 

حفاظ پنجره

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنيت جاني افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نيز محافظ مي كند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طريق پنجره ها نخواهند بود.

همچنين برخي افراد نيز حفاظ پنجره را براي شكل و ظاهر زيبايي كه به ساختمان مي دهد استفاده مي كنند. حفاظ هاي شيك و مدرن ظاهر ساختمان را بسيار لوكس و زيباتر جلوه مي كنند.

 

حفاظ پنجره بيروني و داخلي

حفاظ پنجره بيروني كه گفته شد مي تواند از يك ساختمان ساده و معمولي، يك ساختمان شكيل و زيبا بسازد، ممكن است مورد پسند و سليقه برخي افراد نباشد و از نظر آنها، شكل و ظاهر ساختمان را تحت تاثير سو قرار دهد. اين افراد نيز نبايد نگران سقوط كودكان از پنجره و يا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها مي توانند از حفاظ پنجره داخلي استفاده كنند اين حفاظ ها از داخل نصب مي شوند و نماي بيروني ساختمان را دچار تغيير و تحول نمي كنند. حفاظ هايي كه از داخل نصب مي شوند اندازه گيري متفاوتي از حفاظ هاي خارجي دارند، حفاظ هاي داخلي را بايد به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلي پنجره توليد كرد.

سوالي كه در مورد نصب حفاظ پنجره داخلي پيش مي آيد درمورد نحوه تميز كردن پنجره است. دقت داشته باشيد كه حفاظ هاي داخلي ثابت نيستند و با توجه به اينكه از طريق لولا متصل مي شوند مي توان به راحتي آنها را باز و بسته كرد و به نظافت و تميز كردن شيشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ هاي داخلي چه حفاظ هاي بيروني، بايستي نهايت دقت در طراحي صورت گيرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراكم بالا ممكن است باعث عدم رسيدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ايمني شيشه ها را نيز تضمين مي كند. از قديم الايام به ياد داريد كه برخورد توپ بچه هايي كه در كوچه ها مشغول بازي بودند همواره تهديدي براي شيشه پنجره ها محسوب مي شد. هرچند كه امروزه ديگر اين شيوه تفريح علاقمندان خود را از دست داده و بيشتر كودكان و نوجوانان اكثر اوقات خود را در منزل يا بدور از اجتماعات مي گذرانند اما برخورد هر شي يا پرتابه ديگري مي تواند سبب ايجاد خسارت در مورد شيشه هاي پنجره ها شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره كه حفاظ فلزي است عموما از جنس فلزاتي چون آلومينيوم و آهن ساخته مي شود و قيمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثير عوامل مختلفي چون نوع طراحي، ميزان فلز به كار رفته در حفاظ پنجره و غيره است.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني ترفند ديگري براي محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنين حفاظ شاخ گوزني نيز باعث ابهت بيشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمايي لوكس در آن مي شود. نيروهاي امنيتي و اجتماعي نيز استفاده از حفاظ هاي شاخ گوزني، بوته اي و ... را براي حفظ امنيت در ساختمان تاييد كرده و توصيه مي كنند.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

همانطور كه مي دانيد امروزه افراد از ابزار و وسايل زيادي براي محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده مي كنند. برخي بدين منظور منزل را مجهز به دزدگير مي كنند برخي ديگر از دوربين هاي مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده مي كنند و ... بيشتر اين شيوه ها هزينه بالايي را در پي دارند و شايد به همان اندازه نيز كارايي نداشته باشند و با قطع سيمي از كار بيفتند، نصب آنها نيز مشكل بوده و نياز به سرويس و نگهداري مداوم دارند. در اين بين استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني بر روي ديوارها روش مناسبي است كه در حين حفظ امنيت منزل نياز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظيفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام مي دهد.

حفاظ شاخ گوزني در حال حاضر يكي از حفاظ هاي بسيار مورد پسند و استقبال در جامعه است كه همانطور كه شاخ گوزن راهي براي ايمني اين حيوان مهيا مي سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزني نيز راهكار مناسبي براي حفاظت از ساختمان و ايمني بيشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزني

 

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني

حال كه در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني و انواع حفاظ روي ديوار ي صحبت كرديم شايد با خود بگوييد كه راهكار پيشنهادي ما براي جلوگيري از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طريق درب به داخل منازل چيست؟ حفاظ درب آكاردئوني بهترين گزينه براي اين منظور مي باشد. حفاظ درب آكاردئوني را شايد در بيشتر آپارتمانها ديده باشيد. واحدهاي آپارتماني با استفاده از اين حفاظ امنيت واحد خود را تامين مي كنند.

 

حفاظ فلزي

نرده فلزي چيست؟ زماني كه مي گوييم نرده فلزي در واقع منظور اين است كه اين نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همين دليل هم اغلب به آن ها نرده فلزي گفته مي شود اما حفاظ ديوار و حفاظ پنجره نيز از جمله ديگر اسم هايي است كه به نرده فلزي نسبت مي دهند. شايد تصور شما از اين نوع حفاظ ها اين است كه يك تكه آهن كه به يك شكل خاصي طراحي شده است روي ديوار و يا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اينطور نيست و در واقع زماني كه شما از اين حفاظ ها استفاده مي كنيد مي توانيد آن ها را با اشكال مشخصي براي استفاده انتخاب كنيد كه زيبايي نماي ساختمان شما را نيز حفظ خواهند كرد.

 

حفاظ فلزي

 

حفاظ درب آكاردئوني

البته استفاده از حفاظ درب آكاردئوني محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب هاي منازل نيست و از آن مي توان براي محافظت در درب هاي انبارها، مغازه ها و غيره نيز استفاده كرد. حفاظ درب آكاردئوني فضاي زيادي را نيز اشغال نمي كند و محوطه سالن و راه پله هاي شما را مخلل نمي نمايد.

عوام، بيشتر حفاظ درب آكاردئوني را با نام هايي چون درب كشويي و درب كركره اي مي شناسند. اين حفاظ تاشو حداقل مكان را اشغال كرده و حداكثر امنيت را براي منزل شما فراهم مي آورد.

حفاظ هاي درب آكاردئوني (آكاردئوني اشاره به ساز آكاردئون دارد كه براي ساختن و طراحي اين حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اينكه يك حفاظ فلزي هستند اما وزن كمي دارند و به راحتي با دست باز و بسته مي شوند. براي راحتي بيشتر افراد امكان اتصال ريموت به اين حفاظ ها نيز فراهم شده و از اين رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نيز از بين مي برد. استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در پاركينگ ها نيز مزاياي زيادي مي تواند داشته باشد چرا كه سنگيني درب هاي متداول به عنوان درب پاركينگ را ندارد و امكان استفاده از ريموت براي آن نيز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در آپارتمانها

همانطور كه مي دانيد زندگي شهري امروز و افزايش روزافزون جمعيت اينگونه طلبيده است كه افراد در آپارتمان ها و برج هاي آسمان خراش زندگي كنند. برجهايي كه شايد بيش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد مي كنند و پس از عمري زندگي در يك ساختمان هنوز همديگر را نمي شناسند. همچنين براي تامين مخارج زندگي و مسئله رواج استقلال مالي زنان، امروزه بيشتر منازل و واحدهاي آپارتماني در طول روز خالي هستند و اين امر افزايش سرقت و دزدي را در بيشتر شهرها موجب شده است. براي اين منظور است كه گفته مي شود به كارگيري حفاظ درب آكاردئوني مي تواند خيال شما را از بابت امنيت منزل به هنگام ترك آن آسوده نمايد.

آنچه كه گفته شد بيشتر از جهت ارائه يك راهكار براي حفاظت از منزل، اموال و كالاها در برابر افراد متجاوز داراي اهميت است و محصولات معرفي شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آكاردئوني گرفته تا حفاظ شاخ گوزني روي ديوارها مي توانند اين امنيت را براي شما، خانواده و اموالتان تامين كنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۷:۵۶ توسط:ادمين موضوع: نظرات (0)

آموزش كسب درآمد

كسب درآمد با سيستم سئو آسيا

با كسب درآمد از نمايندگي فروش خدمات سئو آسيا به آرزوهايتان وعده تحقق بدهيد با پيشرفت تكنولوژي و تمايل شركت‌ها و برندها براي كسب درآمد از طريق فروش آنلاين و ايجاد فروشگاه‌هاي اينترنتي، رقابت جديد و تنگاتنگي در عرصه‌ي وسيع اينترنت در ميان صاحبان كسب و كارهاي وابسته به اينترنت ايجادشده‌ است.

در اين ميان رقابت جدي و اصلي براي ارتقا رتبه در گوگل توسط كاربران و مشتريان مي‌باشد. سئوكاران به اين كار سهولت بخشيده و صاحب درآمدهاي كلان خواهند شد. باوجود بازار خوب و پردرآمدي كه اكنون براي نمايندگي‌هاي فروش خدمات سئو وجود دارد، كسب درآمد از نمايندگي‌ فروش خدمات سئو آسيا با اقبال بلندي منتظر شماست.

 

 

كسب درآمد از فروش بك لينك
نمايندگي كسب درآمد از فروش بك لينك اين روز ها از توجه بر انگيز ترين مراجعي است كه خدمات ارائه شده در آن براي بهبود رتبه ي وب سايت ها مي باشد. در واقع هدف اصلي يك وب سايت عمدتاً بهبود رتبه و تصاحب جايگاهي مطلوب در ليست معرفي هاي سيستم گوگل است، از اين رو وب سايت دار ها هميشه به دنبال راهكار مناسبي در اين راستا هستند.

بك لينك ها نيز از گذشته تاكنون گزينه ي اثر گذار و مناسبي در زمينه ارتقا سئو و رتبه كلمات كليدي و صفحات سايت محسوب مي شود، فلذا با تهيه ي يك بك لينك مناسب براي هر وب سايتي در هر حوزه اي مي توان رتبه ي آن را در كوتاه ترين زمان ممكن به جايگاه مطلوبي در نتايج گوگل رساند. به همين جهت بهره مندي از نمايندگي كسب درآمد جهت ارائه بك لينك جزء عمده ترين برنامه هاي پرتقاضا صاحبان وب سايت ها به شمار مي رود.

 

كسب درآمد از فروش ورودي گوگل ايراني
كسب درآمد از فروش ورودي گوگل ايراني با توجه به وجود انواع و اقسام وب سايت ها و بيشتر شدن مداوم تعداد آن ها، مي تواند كسب و كار پر رونقي براي شما باشد .

افزايش ورودي گوگل براي وب سايت هاي اينترنتي همواره از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و براي وب مستر ها از جمله حياتي ترين پارامتر ها محسوب مي شود. چرا كه فعاليت هر وب سايتي با آناليز آمار ورودي توسط گوگل مورد ارزيابي و رتبه بندي قرار مي گيرد و در صورتي كه اين آمار رو به افزايش باشد، نشان دهنده ي كيفيت بالاي وب سايت مربوطه است. به همين علت وب مستر ها و مديران وب سايت ها در جست و جوي روش مناسبي به جهت افزايش اين آمار هستند پس كافيست همين امروز با نمايندگي فروش ورودي گوگل سئو آسيا درآمد خود را افزايش دهيد .

 

كسب درآمد از فروش رپورتاژ آگهي
با توجه به طيف گسترده كاربران اينترنتي هر بازديدكننده وب سايت يك مشتري بالقوه محسوب شده كه مي تواند براي شما ارزش آفريني كند. پس چه بهتر كه با دريافت نمايندگي رپورتاژ وب سايت خود را به يك ماشين پولسازي تبديل كرده و در كنار فعاليت هاي خود از اين طريق نيز به كسب درآمد بپردازيد.

امروزه رپورتاژ اگهي يكي از اصلي ترين راه هاي معرفي كسب و كار محسوب مي شود و اغلب كسب و كارهاي آنلاين از آن استفاده مي كنند. يكي از راه هاي كسب درآمد از وب سايت نمايندگي رپورتاژ است. اين روش درآمدي پايدار و مطمئن را براي شما به همراه خواهد داشت.

 

كسب درآمد از پكيج افزايش بازديد سايت
كسب درآمد با پكيج افزايش بازديد در پنل نمايندگي سئو آسيا از جمله پر متقاضي ترين نمايندگي ها و مراجعي است كه با افزايش روز افزون وب سايت هاي اينترنتي پر متقاضي تر از قبل مي شود.
زيرا در حقيقت عمده ترين هدفي كه صاحبان وب سايت هاي اينترنتي به دنبال تحقق آن هستند، افزايش تعداد بازديد از سايت شان مي باشد، چون در اين صورت مخاطبان بيشتري جذب كرده و بالطبع محبوبيت و رتبه بالاتري كسب خواهند كرد كه همه ي اين ها منجر به كسب درآمد بالا تر و افزايش فروش آنها مي شود.
گفتنيست اين هدف خدماتي است كه از طريق پنل نمايندگي سئو آسيا ارائه و محقق شده است .

 

كسب درآمد از سفارش تبليغات متني و بنري
اين قابليت در سايت نمايندگي وجود دارد و نمايندگان گرامي با واگذاري مكان هاي تبليغاتي مشخص در سايت خود كسب درآمد مي كنند .

نكته مثبتي كه در تبليغات متني و بنري وجود دارد اين است كه مشتري به ازاي رزرو جا هزينه پرداخت مي كند و براي نشان دادن بنر خود برخلاف تبليغات كليكي كه بيشتر وقت ها كليك ها تقلبي مي باشد هزينه اي پرداخت نخواهيد كرد.

نكته مثبت خوب ديگري كه در تبليغات متني و بنري وجود دارد اين است كه لينك غير مستقيم و اختصاصي ويژه هر تبليغ ايجاد ميگردد و اين لينك در گوگل ايندكس ميشود .

 

آموزش كسب درآمد از سئو آسيا فقط در 4 گام
● گام اول : پرداخت حق عضويت نماينده و ثبت نام
● گام دوم : قرار دادن خدمات و پكيج هاي سئو آسيا در سايت خود و يا سفارش طراحي سايت اختصاصي با نام و برند و دامين دلخواه شما
● گام سوم : تبليغات از سايت و خدمات و برند خود
● گام آخر : دريافت سفارش از مشتريان در سايت نماينده و ثبت سفارشات از طريق پنل و ارجاع به سئو آسيا جهت فعالسازي نهايي


به همين راحتي بدون داشتن هيچگونه دانش فني و نگراني يا فراهم كردن زيرساخت فني و هرگونه مسائل و مشكلات مربوط به ارائه‌ي خدمات تحت وب به تجارت خود را در زمينه سئو آغاز كنيد .

همين الان با كليك بر روي لينك عضويت و ورود به صفحه ثبت نام هزينه اخذ نمايندگي را پراخت نموده و عضويت خود را تكميل نماييد :

https://www.seoasia.ir/register.php

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۸:۵۷ توسط:ادمين موضوع: نظرات (0)

سئو 2020 با لينك سازي PBN مجموعه شيك رنك

در بين تمامي تكنيك هاي سئو لينك سازي PBN بهترين و جديد ترين تكنيك سئو 2020 بوده كه ميتواند در كمترين زمان بيشترين بازدهي را داشته باشد ، از آنجايي كه گوگل حسايت بالايي نسب به لينك هاي سايت دارد در اين نوع لينك سازي در قالب رپورتاژ آگهي شك رنك هيچ تهديدي براي وب سايت شما در پي نخواهد داشت .


لينك سازي PBN چيست؟
بك لينك پي بي ان (PBN) خلاصه شده ي عبارت Private Blog Networks به معناي شبكه ي خصوصي وبلاگ ها است.پس براي لينك سازي به سبك PBN نياز به يك شبكه ي وبلاگي با هويت بالا داريم.


رپورتاژ آگهي انبوه يكي از بروزترين تكنيك هاي تبليغاتي هدفمند در بازاريابي هوشمندانه دنياي آنلاين است كه به سايت ها كمك مي كند مشهور، محبوب و ماندگار شوند! .
با خريد رپورتاژ آگهي سايت شما از قدرت و اعتبار سايت ها و وبلاگ هاي مبدا انتشار دهنده براي تبليغ كسب و كارتان كمك مي گيريد! .
رپورتاژ آگهي انبوه، يك معرفي نامه واقعي درباره خدمات سايت و يا محصول شما مي باشد كه در سايت ها و وبلاگ هاي ايندكس شده معتبر منتشر شده و شما را به هزاران هزار كاربر جديد معرفي مي كند! علاوه بر اين با لينك سازي هايي كه در متن و قلب رپورتاژ آگهي انجام مي دهيد باعث پيشرفت فوق العاده در سئو و رتبه وب سايتتان در گوگل خواهد شد!
همان طور كه بايد مطلع باشيد با لينك بيلدينگ توسط رپورتاژ آگهي يا پست تبليغاتي، ميتوانيد زودتر از ساير رقبا در موتور هاي جستجو رتبه بگيريد .

با توجه به ريسك بالاي خريد بك لينك و البته جريمه گوگل بر روي تبليغات متني، خريد رپورتاژ آگهي انبوه يكي از بهترين تكنيك هاي موجود براي بهبود وضعيت سئو و لينك سازي دائمي است.


همين امروز با پكيج فوق العاده لينك سازي PBN در قالب رپورتاژ انبوه مجموعه شيك رنك به ارتقا ماهيت و جايگاه كسب كار اينترنتي خود در كلمات تخصصي سايت خود بطور كاملا طبيعي بدون هيچگونه ريسك منفي بپردازيد .

 

منبع و جهت مشاهده نمونه كار موفق از طريق اين لينك سفارش زير اقدام كنيد:

 

 لينك سفارش خريد رپورتاژ PBN


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۵:۰۵ توسط:ادمين موضوع: نظرات (0)